Roraty 2008

Spotkanie z okazji rorat dzisiejszego dnia miało szczególny charakter - po raz pierwszy zaproponowaliśmy wspólne śniadanie uczennicom, rodzicom i nauczycielom. Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną procesją do kościoła z korytarza św. Klary, podczas której przystawaliśmy co chwilę, aby wsłuchać się we fragmenty lekcji mszalnych, które słyszymy w kościele podczas każdej kolejnej niedzieli adwentowej. W trakcie eucharystii miał miejsce ważny moment dla naszych dotychczasowych kandydatek na ministrantki. Dzisiaj Wioletta, EwaG i AgaP zostały oficjalnie ministrantkami, złożywszy przyrzeczenie ministranckie. Po Mszy św. udaliśmy się na salkę jadalną, gdzie zjedliśmy śniadanie, przygotowane przesz dziewczęta z SU (wspomożone przez AgęO). Po posiłku udali smy się do auli, gdzie nasze kółko teatralne przedstawiło rodzicom "Małego Księcia", przedstawienie, które mieliśmy okazję obejrzeć nie dalej niż w ostatni poniedziałek podczas uroczystości imienin s.Przełożonej. To był bardzo intensywny poranek - roraty, przyjęcie ministrantek do służby, śniadanie i Mały Książę na przestrzeni dwóch godzin (i trochę)!
Zobacz zdjęcia w naszej galerii - Roraty 2008