skład samorządu
papiery
fotografia roku
napisz do nas
15.05.09 Drugi dzień rozgrywek, czas rewanżów, przyniósł niespodzankę w postaci wygranej Chloroplastów (pierwszoklasistek) z Niebieskimi Migdałami (trzecioklasistki) i tylko w tym przypadku możemy mówić o skutecznie wziętym rewanżu. W pierwszym meczu dotychczasowe liderki, Żabcie, pomęczyły się trochę z Niebieskimi, by ostatecznie je pokonać w setach 2:0. Mecz nie zakończył się w regulaminowych 30 minutach, a po jego przerwaniu na boisku zostało więcej zawodniczek z drugiej klasy. W drugim, na wstępie wspominanym, spotkaniu Chloroplasty "odgryzły się" Niebieskim, pokonując je 2:0, również po meczu przerwanym po 30 minutach. Ostatni pojedynek, Żabć z Chloroplastami, nie należał do najdłuższych, bo po niespełna 20 minutach drugoklasistki pokazały, że tytuł Mistrzyń Swiata Naszej Szkoły może należeć w tym roku tylko do nich. Zwycięzcom - chwała!