skład samorządu
papiery
galeria
galeria
fotografia roku
galeria
galeria
napisz do nas
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

14.01.2008 Na pytanie Opisz (w 1-2 zdaniach) jak wyglądała, najdziwniej ubrana, napotkana przez Ciebie osoba? padły następujące odpowiedzi (zebrały MagdaK i ElaG z Sekcji Informacyjnej)

>Miała bluzkę w paski poziome, na to prześwitującą bluzkę w paski pionowe.
>Ubrana była w płaszcz przypominający szlafrok i spodnie jakie noszą w Indiach.
>Był to facet. Miał srebrne spodnie i złotą kurtkę. Na głowie miał czapkę z warkoczykami.
>To był mój dobry znajomy. Wziął swoje wojskowe spodnie, obciął do kolan i wyciął takie ząbki, jak w Piotrusiu Panie. Chodził tak cały dzień. Do tego kontrastowała żółta koszulka, trochę za duża. Masakra!
>Był to mój brat, który miał na sobie obcisły, różowy top, dżinsy rurki i białe kozaczki. Było to w czasie jakiegoś pokręconego konkursu mody wiosennej...
>Była to młoda dziewczyna ubrana w przyciasną tunikę, która uwidaczniała wałki tłuszczu na jej brzuchu.
>Bardzo wysoka (o głowę wyższa od ludzi przeciętnej wysokości), z długimi, czarnymi włosami, była ubrana w czarny, skórzany płaszcz.
>Była to starsza pani w kusej, czarnej sukni z prześwitującą chusta na ramionach, pomalowana dość ostro na ciemne kolory, wysoki, cienki obcas, czerwone włosy... Potem opisywałam jej wygląd mamie, w autobusie (okazało się, że siedziała za nami).
>Byli to wyznawcy sekty religijnej, którzy mieli ogolone głowy, dzwonki w rękach i przewiązani prześcieradłami chociaż było -10 stopni. (w Londynie)
>40 C w cieniu, dziewczyna w golfie na spacerze z psem.
>Grudzień, śnieg i mróz, dziewczyna w kabaretkach spódnicy lekko zakrywajacą te część ciala gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę, bluzka kończąca się tuż za biustem, jaskraworóżowe pantofelki na koturnach.
>Osoba ta nosiła strrrraaaaszzznie luźne spodnie koloru różowego, miala również mnóstwo kolczykow na twarzy.
>Najdziwniej ubrana osoba, która spotkałam była ubrana w nic…była naga!.
>Wiele osób z mojej klasy wyglada dziwnie - bez przebierańców.
>Czarne buty na sprężynach, które były na wierzchu jaskrawozielone, facet w peruce, spódnicy, szpilkach, staniku i babskiej bluzce. Był umalowany i miał długie kolczyki, i wydepilowane nogi oraz brwi.
>Kobietę wchodzącą na Giewont w japonkach (:
>Babcia w wieku ok. 65 lat, różowe włosy, różowe szpileczki, różowa spódnica, różowa torebka, różowy żakiet, różowy makijaż.
>(Zima) osoba nosząca słomkowy kapelusz z różową kokardką, żółte okulary.
>Płaszcz (czarny) przewiązany różową i żółtą wstążką, krótkie spodenki (szorty dżinsowe) i żółte rajstopy z różowymi kokardkami.
>Mężczyzna (zapewne) student, który był ubrany na czarno. Posiadał żółto czarny szalik i chodził na 15 cm platformach z takimi wykrojonymi dziurami w podeszwach. Taki Cyber-Goth z Polski.
>Granatowy mundurek z marynarskim kołnierzykiem, aparat, powykręcane włosy, pryszcze.